מוסיקינן- שלומי קינן על אלבומי מופת

על תיאוריות קונספירציה ואגדות אורבניות במוסיקה חלק א

Episode Summary

שלומי קינן על תיאוריות קונספירציה ואגדות אורבנויות במוסיקה! פרק א': פול מקרטני מת! ו"לכשכש בכלב"! ה"סלון התרבותי" חוזר במתכונת אונליין! בתקופת הקורונה אחזור ואעביר סדנאות בנושאי מוסיקה מעמיקים ומגוונים, אלא שהפעם כמובן שאעשה זאת אונליין. המפגש הראשון נערך ביום ג' 7 באפריל בשעה 21:30. נושא המפגש: תיאוריות קונספירציה מפורסמות במוסיקה. מי שמעוניין להשתתף בהקלטה החיה, מדי שבוע ביום ג' בשעה 21:30, כדלקמן: כל המשתתפים בבתיהם, או היכן שירצו להיות. אני מדבר מול כולם אונליין וניתן להשתתף בצ'אט בו זמנית, מהסלולרי, מהמחשב, ואפילו מהטלוויזיה (ה"חכמה", ברור). אין צורך בתוכנות כמו "זום" וכו. מספר המקומות מוגבל. כמו במפגשים ה"חיים" שנערכו בעבר, 40 איש זה המקסימום. המפגש יועבר בערוץ המוסיקה שלי. מומלץ (אך לא חובה) להוריד את האפליקציה אם צופים בסלולרי. www.SkaynanMusic.com כמו כן בכתובת זו ניתן למצוא מידע נוסף אודות מפגשים, לוחות זמני שידור, וכו'. הפלטפורמה מאפשרת "צ'אט" בכתב בין כל המשתתפים במפגש, מה שמאפשר להגיב לדברים בזמן אמת, לשאול שאלות להן אגיב, וכו'. אל תתביישו להשתמש בצ'אט הזה! פרטים נוספים באתר. שלומי.

Episode Notes

שלומי קינן על תיאוריות קונספירציה ואגדות אורבנויות במוסיקה! 

פרק א': פול מקרטני מת! ו"לכשכש בכלב"!

 

ה"סלון התרבותי" חוזר במתכונת אונליין!

בתקופת הקורונה אחזור ואעביר סדנאות בנושאי מוסיקה מעמיקים ומגוונים, אלא שהפעם כמובן שאעשה זאת אונליין.

המפגש הראשון נערך ביום ג' 7 באפריל בשעה 21:30.

נושא המפגש: תיאוריות קונספירציה מפורסמות במוסיקה.

מי שמעוניין להשתתף בהקלטה החיה, מדי שבוע ביום ג' בשעה 21:30, כדלקמן:

כל המשתתפים בבתיהם, או היכן שירצו להיות. אני מדבר מול כולם אונליין וניתן להשתתף בצ'אט בו זמנית, מהסלולרי, מהמחשב, ואפילו מהטלוויזיה (ה"חכמה", ברור).

אין צורך בתוכנות כמו "זום" וכו.

מספר המקומות מוגבל. כמו במפגשים ה"חיים" שנערכו בעבר, 40 איש זה המקסימום. 

המפגש יועבר בערוץ המוסיקה שלי. מומלץ (אך לא חובה) להוריד את האפליקציה אם צופים בסלולרי.

www.SkaynanMusic.com

כמו כן בכתובת זו ניתן למצוא מידע נוסף אודות מפגשים, לוחות זמני שידור, וכו'.

הפלטפורמה מאפשרת "צ'אט" בכתב בין כל המשתתפים במפגש, מה שמאפשר להגיב לדברים בזמן אמת, לשאול שאלות להן אגיב, וכו'. אל תתביישו להשתמש בצ'אט הזה!

פרטים נוספים באתר.

שלומי.