מוסיקינן- שלומי קינן על אלבומי מופת

מושפעי הביטלס לדורותיהם- ספקולציה

Episode Summary

הביטלס הם כנראה הלהקה המשפיעה ביותר אי פעם. האפיזודה שלפניכם היא אפיזודת "מעבר" בה אני מסביר מדוע לדעתי אמנים מסויימים בולטים יותר או פחות כמושפעים, תוך התייחסות לסקר אותו ערכתי בכמה פורומים. דעת הקהל החד-משמעית מחייבת את אואזיס, ברור. היא גם מחייבת כמה שירים ספציפיים, כמו "Seeds Of Love" או “Mr. Blue Sky” . אלו ואחרים מככבים כאן, תוך ספקולציות שלי על מידת ההשפעה וחשיבותה. אני מוסיף כמה וכמה דעות משלי, כשמטרתי המוצהרת היא לפתוח דיון: אנא, סביר מאד שרבים אינם מסכימים עם דעתי בנושא. הלא אף אחד לא מסכים עם אף אחד אחר כשהשאלה היא "מי מושפע מהביטלס". אז בקשתי: התווכחו איתי, סתרו אותי, אבל באופן מנומק, ובעיקר- תרבותי. כל מה שאנחנו צריכים זה אהבה, וויכוח שהוא לא על הפוליטיקה המקומית! 😊

Episode Notes

הביטלס הם כנראה הלהקה המשפיעה ביותר אי פעם. האפיזודה שלפניכם היא אפיזודת "מעבר" בה אני מסביר מדוע לדעתי אמנים מסויימים בולטים יותר או פחות כמושפעים, תוך התייחסות לסקר אותו ערכתי בכמה פורומים.

דעת הקהל החד-משמעית מחייבת את אואזיס, ברור. היא גם מחייבת כמה שירים ספציפיים, כמו "Seeds Of Love" או “Mr. Blue Sky” . אלו ואחרים מככבים כאן, תוך ספקולציות שלי על מידת ההשפעה וחשיבותה.

אני מוסיף כמה וכמה דעות משלי, כשמטרתי המוצהרת היא לפתוח דיון: אנא, סביר מאד שרבים אינם מסכימים עם דעתי בנושא. הלא אף אחד לא מסכים עם אף אחד אחר כשהשאלה היא "מי מושפע מהביטלס". אז בקשתי:התווכחו איתי, סתרו אותי, אבל באופן מנומק, ובעיקר- תרבותי.

 

כל מה שאנחנו צריכים זה אהבה, וויכוח שהוא לא על הפוליטיקה המקומית! 😊